ورود دانشجو

ورود دانشجویان

  • پس از کلیک روی قسمت دانشجو کادر مربوط به “شماره دانشجویی” نشان داده می شود پس از تایپ شماره دانشجویی گزینه “ورود” را بفشارید

توجه : شماره دانشجویی دانشجویان ماقبل سال 99 طبق دستورالعمل زیر است.

شماره دانشجویی سیدا + 310  —-»  شماره دانشجویی آموزشیار

مثال :      310972125487

  • در این قسمت، قوانین و ضوابطی روی صفحه نشان داده می شود که می بایست پس از تیک زدن قسمت “موارد فوق را مطالعه کردم و پذیرفتم”، کلید “تایید مطلب و ورود به سیستم” را بفشارید.

  •  سپس به صفحه جدیدی وارد می شوید که باید کادرهای مربوط به “نام کاربری (شماره دانشجویی آمورشیار)  “کلمه عبور” و “کد تصویر” را پر کرده و سپس دکمه “ورود به سیستم” را بفشارید.

*نکته1: توجه کنید که برای تکمیل کادر نام کاربری دیگر نیازی به نوشتن edu@ نیست و وارد کردن (شماره دانشجویی آموزشیار) کافی می باشد.

*نکته2 : در صورت فراموش کردن رمز میتوانید رو کلمه فراموشی کلیک نموذه و مراحل زیر را انجام دهید.

  •   اگر برای بار اول به سایت آموزشیار وادر شده اید، با صفحه فوق مواجه خواهید شد و شماره موبایلی که در سایت آموزشیار ذخیره شده بود نشان داده می شود. در صورتی که تمایل به ثبت شماره موبایل جدیدی دارید، می بایست آن را در کادر مربوطه وارد نموده و سپس گزینه ارسال کد را بفشارید. پس از آن، “کد فعالسازی” به شماره موبایل سیو شده پیامک می گردد که بایستی بعد از وارد نمودن آن در کادر مربوطه، گزینه “تایید” را انتخاب کنید.

  •  در صفحه پیش رو، مطابق با نکات ذکر شده، یک کلمه عبور جدید مشخص کنید و آن را به خاطر بسپارید. سپس آن را در کادر بعدی تکرار نموده و دکمه “تایید” را بفشارید.

  • در صورت طی نمودن صحیح مراحل و ثبت کلمه عبور، صفحه زیر نمایان می گردد که می بایست بعد از آن گزینه “صفحه ورود” را انتخاب کنید.

  • سپس مجدد وارد صفحه وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور میشوید. در اینجا باید “رمز عبورجدید” که خود تعریف کرده اید را وارد نمایید و گزینه “ورود به سیستم” را بفشارید.

  • در صفحه زیر باید کدی که از طریق پیام رسان آیگپ برای شما ارسال میگردد را وارد نمایید.

*نکته : جهت دریافت رمز دوم باید پیام رسان آیگپ را دانلود و نصب نمایید، در غیر اینصورت نمیتوانید وارد سامانه آموزشیار شوید.

*مهم: جهت دریافت کد دقت نماید شماره ای که با آن وارد آیگپ شده اید حتما با شماره موجود در سامانه آموزشیار یکسان باشد، فیلتر شکن خود را غیرفعال نمایید.

در صورت عدم دریافت کد، ارسال مجدد کد را بزنید و وارد پیام رسان آیگپ شوید.

  • پس از انجام مراحل فوق، به پروفایل شخصی خود وارد می شوید و می توانید از قسمت سمت راست صفحه، امکانات و خدمات موجود را مشاهده فرمایید.